PINARBAŞI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMEN VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ |
ÖĞRETMENİN ADI |
ÖĞRETMENİN SOYADI |
BRANŞI |
GÖRÜŞME GÜNÜ |
GÖRÜŞME SAATİ |
SERKAN |
ERDEMLİ |
Beden Eğitimi |
Pazartesi |
11:00-12:00 |
EMRAH |
ŞANVER |
Coğrafya |
Pazartesi |
11.00-11.30 |
TUBA |
GÜÇLÜ |
İngilizce |
Pazartesi |
11:00-12:00 |
SERHAT |
ULUKAN |
Matematik |
pazartesi |
12.10-12.50 |
FİLİZ |
GÖKMEN |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Pazartesi |
13.00-15.00 |
MURAT |
GÜNDOĞDU |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Pazartesi |
11.30-12.30 |
ŞERİFE |
KAYA |
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi |
Pazartesi |
10:00-11:00 |
TÜLÜN |
İYİGÜN |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Pazartesi |
09.00_13.00 |
GÜLDEREN |
DOĞANAY |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Salı |
11:00-12:00 |
MERAL |
KESKİN |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Salı |
13:00 - 14: 00 |
NİLÜFER |
BAĞLICAK |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Salı |
12:50-13:30 |
SÜMEYYE |
ÖZTÜRK |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Salı |
10:00-10:40 |
ÖZLEM |
KÜRKÇÜ |
Felsefe |
Salı |
9.30 -10.00 |
BENGÜ |
BİLMEZ |
Grafik ve Fotoğraf / Grafik |
Salı |
12:50-15:00 |
GÜNGÖR |
DEĞİRMENCİOĞLU |
Kimya / Kimya Teknolojisi |
Salı |
11:30 -12:45 |
DUYGU |
AYDIN |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Salı |
13.00-15.00 |
REYHAN |
ALDAĞ AYGÜN |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Salı |
10.00-12.00 |
FATMA |
ULUDAĞ KAPLAN |
İngilizce |
salı |
10:50-11:20 |
PELİN |
İLHAN AYGÖREN |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Salı |
10:00-11:00 |
CEREN |
KARAKAYA |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Salı |
13:00-14:00 |
SEVDE |
BERİŞ |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Salı |
15:00-15:30 |
ÖZLEM |
YILMAZ |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Salı |
15:00-15:40 |
SERPİL |
SÖZDİNLER |
Fizik |
Salı |
15.10-16.00 |
KENAN |
EVCİLİ |
Coğrafya |
Çarşamba |
14:20-15:20 |
HALİSE HANDAN |
VAROL |
Grafik ve Fotoğraf / Grafik |
çarşamba |
10.00-15.00 |
RABİA |
ZAN |
Kimya / Kimya Teknolojisi |
Çarşamba |
11.00 - 12.00 |
ÖZLEM BURCU |
DURAN |
Matematik |
çarşamba |
13:00-14:00 |
ZAHİDE |
FİDAN YILMAZ |
Matematik |
Çarşamba |
11.00-13.00 |
ERGÜN |
COŞKUN |
Tarih |
Çarşamba |
11:00-12:00 |
SERAP |
TUNÇ BABACAN |
Tarih |
Çarşamba |
13:00-14:00 |
SİNAN BORA |
UYANIKER |
İngilizce |
Çarşamba |
10:50-11:30 |
HATİCE |
GÜRKAN |
Biyoloji |
Perşembe |
11:00-12:00 |
ARZU |
SARIKAYA |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Perşembe |
9:40-10:20 |
EMİNE |
EROĞLU |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
perşembe |
13.30-14.30 |
FATMA |
TANRIKULU |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Perşembe |
12.15_12.45 |
GÜLTER |
EROĞLU |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Perşembe |
13.30-14.00 |
KÜBRA |
KAV ÜNVER |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Perşembe |
15:00-16:00 |
İBRAHİM |
KAYLESİZ |
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi |
Perşembe |
11:00-12:00 |
BAHAR |
ŞENSOY |
Fizik |
Perşembe |
13.30-14.00 |
KAMER YAĞMUR |
BÜLBÜL |
Grafik ve Fotoğraf / Grafik |
Perşembe |
09:00-15:30 |
BURCU |
OKTAY |
Matematik |
Perşembe |
13:00-14:00 |
ŞERİFE |
SARIASLAN |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Perşembe |
11:30-12:10 |
ÖZLEM |
KORKMAZ HASIRCI |
Beden Eğitimi |
Cuma |
08.30-10.30 |
ŞERİFE |
BAÇİK |
Biyoloji |
Cuma |
10:00-11:00 |
FATMA |
ÇÖMEZ |
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi |
Cuma |
13:00 - 14: 00 |
GONCA GÜL |
SANI |
İngilizce |
Cuma |
11:00-12:00 |
YASEMİN |
KOCA |
Tarih |
Cuma |
14:00-15:00 |
BİLGEŞEN |
YILMAZ AYHAN |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Cuma |
11:00-12:00 |
MÜJGAN EBRU |
KAYA |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Cuma |
13.00-15.00 |
NİMET |
İNCELER |
Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Cuma |
13.00-15.00 |
IŞIL |
ŞADAK ŞİMŞEK |
Grafik ve Fotoğraf / Grafik |
Cuma |
13:00-14:00 |
AYLİM |
YÜCE |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Cuma |
10:00-11:00 |
CANSU |
ÖZCAN |
Rehberlik |
Hafta içi |
09:00-15:00 |